Untitled Document
Videolar
 
Doğan Binaoğulları Kimdir?

19 Kasım 1985'te İstanbul Bakırköy'de dünyaya gelen, aslen arnavut bir ailenin çocuğu olan Doğan Binaoğulları öğretim hayatına Bahçelievler'de bulunan Kazım Karabekir İ.Ö.O'da başladı.

Liseyi'de Bahçelievler Lisesi'nde tamamladıktan sonra şansını farklı sektörlerde denedi. Belli bir dönem babasının yanında tekstil sektöründe moda tasarım departmanında çalıştıktan sonra kendisindeki freelance çalışma ruhunu keşfetti ve çizimlerini kendi stiliyle özgür bir ruha büründürdü.

Kendine özgü tasarımlarını arkadaşlarıyla paylaşarak bedenlere taşımakta kararlı olan Doğan, askerliğini yaptıktan sonra, 2005 yılında amatör olarak başladığı hatta hobi olarak gördüğü dövme sektöründe çok kısa zamanda kendi stilini oluşturmak ve teknik olarak gelişmek için girişimlerde bulundu.

Belli bir süre,  dövme ustası'nın yanında calıştı. Burada işin tekniğini öğrendikten sonra, yaz sezonunda, Kuşadası Barlar Sokağı'nın en gözde dövme stüdyolarından birinde uzun bir süre dövme sanatçısı olarak mesleğini sürdürdü. Kısa zamanda kendini geliştirdi ve şuan İstanbul' Bahçelievler de kendi stüdyosunda profesyonel olarak dövme sanatını icra etmeye devam ediyor.dbTATTOOS.COM | 2008 - 2017

Stüdyomuzda kredi kartı geçerlidir.
Garanti Bankasına taksit yapılır.
Sosyal Medya'da...
Deli Hüseyin Paşa Caddesi Onur Sitesi
D-Blok No:3 Bahçelievler / İSTANBUL

GSM: 0 533 162 30 30