Untitled Document
Videolar
 
DÖVME MERAKLILARI İÇİN ÖNERİLER

İlk kez dövme yapmaya karar verenlerin unutmaması gereken önemli hatırlatmalar!

Hayat boyunca vücudunuzda yer alacak dövmenin size özel olmasına dikkat edin "Bu dövme çok popüler herkes yaptırıyor bende yapayım" demeyin. Pişti olmak istemiyorsanız tabi.

Yaptıracağınız dövmenin ne anlama geldiğini öğrenin yabancı dilde yazdıracagınız bir yazı ya da sembolün ne anlama geldiğini araştırıp öğrenin.

Dövme boyasına karşı alerjiniz olup olmadığını öğrenmek için mutlaka alerji testi yaptırın.

Dövme sanatçısının tavsiyelerini kulak ardı etmeyin. Sonuçta işin uzmanı sizin iyiliğiniz için size tavsiyelerde bulunduğunda dikkate alın.

Ucuz dövme yapılan yerlerden uzak durun. Unutmayın kalite bir dövme hicbir zaman ucuz değildir.

Dövme yapılacak ortamın hijyenik bir yer olması gerekir. Dövme sanatçısının temizliğe önem vermesi ve ortamın hijyenik olması çok önemli.

Acıya çok fazla duyarlı olan bölgelere dövme yapmaktan kaçının.

Dövmeyi yaptığınız ilk günler acılı geçebilir. Bu normaldir telaşa kapılmayın. Dövmecinizin önerdiği kremleri kullanın ve dövme yaptığınız bölgeyi güneş ve sudan koruyun.

Dövmeniz zamanla solabilir ve ilk günkü canlılığını yitirebilir tekrar bakıma gerek duyabilir. Bunun için dövmecinize uğrayıp küçük bir bakım yaptırabilirsiniz.

Yaptırdığınız dövmeyi begenmediniz ya da zaman içinde sıkıldınız ya da en önemlisi sevgilinizin adını yazmıştınız ama ayrıldınız bu nedenle silmek isteyebilisiniz. Lazerle sildirebilirsiniz ama bu zorlu ve acılı bir süreç çünkü kalıcı dövmeler tek seferde çıkmıyor çıksa bile iz kalabiliyor bundan dolayı dövme yaparken iki kere düşünün.


HENÜZ YORUM YAZILMAMIŞ
İLK YORUMU SİZ YAPIN!

YORUM YAZ


   *
   *
   *
   *

      Lütfen bütün alanları doldurunuz!

dbTATTOOS.COM | 2008 - 2017

Stüdyomuzda kredi kartı geçerlidir.
Garanti Bankasına taksit yapılır.
Sosyal Medya'da...
Deli Hüseyin Paşa Caddesi Onur Sitesi
D-Blok No:3 Bahçelievler / İSTANBUL

GSM: 0 532 134 34 30